Hakkımızda

Çalışmalarımız size büyümeilerlemeve başarı getirecektir.


Google İş Ortağı

Güvenilir bir dijital pazarlama uzmanının yardımıyla işinizi büyütün.

Bonus Medya gibi Google İş Ortakları ile çalışmak sizlerin yapmanız gereken ilk seçim olmalıdır.

Google Partners Rozeti

Google’ın ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir şirket olduğumuzu gösterir. Google’ın en iyi uygulamalarını kullanarak müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyoruz.google_partners_logo

Arka Plan

Hürriyet Medya Grup ile kurduğu ilişki sonucu Hürriyet Emlak ve Oto sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) projeleri ile Türkiye pazarında faaliyet göstermeye başlayan Bonus Medya, daha sonra bu grup ile olan bağını güçlendirerek birçok projeyi bünyesine katmıştır.

Bonus Medya bu iki site dışında Hurriyet.com.tr, Hürriyet Aile, Mahmure, Radikal, Elle, Elele, Yakala.co, Bigpara, ViPlay, Mynet, Garanti Mortgage, Bonus gibi portallar için SEO projelerine katkıda bulunmuştur.

Bonus Medya ayrıca, Bonnyfood, Lezzetli Hediye, Modagram, Trendyol ve Yakala.co gibi e-ticaret siteleri ile bu alandaki tecrübesini arttırmış ve başarılı projelere imza atmıştır.

 


Yetkinliklerimiz

Bonus Medya, sunduğu yaratıcı ve ileri düzey çözümleri ile çalıştığı firmaların arama motoru trafiklerini ve buradan sağladıkları ürün satış veya reklam gelirlerini önemli ölçüde arttırmıştır.

Bu siteler sevgililer günü, öğretmenler günü, yılbaşı gibi özel günler öncesinde ve sırasında hem trafik hem de satış rakamlarında yüksek artışlar sağlamıştır.

Bonus Medya tam kapsamlı dijital pazarlama hizmetlerini bir arada vererek, markaların dijital pazarda sağlam temellere oturmasını sağlamakta, tüm araçları kullanarak, firmanın bilinirliğini, satışlarını ve sitenin trafiğini arttırmaktadır.

 Ekip Ruhu

Ruh para ile satın alınmaz bunu birlikte yaşayarak elde ettiğimiz başarılarımız ile sağlamlaştırdık.

Teknoloji

Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyacına göre en doğru adımları atıyoruz.

Başarı

2010 Yılından bu yana üstlendiğimiz tüm görevleri başarı ile her türlü koşulda ve sözlerimizin arkasında durarak kazandık.

Tecrübe

Tecrübe, kolay kazanılmaz alanında uzman tüm arkadaşlarımız ile analiz edebilme özelliğimiz ile başarılı sonuçlara imza atıyoruz.


Google Plus’tan Takip Edebilirsiniz.

Türkiye’nin Yenilikçi ve Yeni Nesil Dijital Pazarlama Ajansı Bonus Medya İle Dijital Pazarlama Çalışmaları ve Eğitimleri Hakkında Sayfamızı Takip Ederek Kendinizin Güncel Kalmasını Sağlayabilirsiniz.

 

Tüm Sosyal Medya Hesapları