Google Analytics

Google İş Ortağı

Güvenilir bir dijital pazarlama uzmanının yardımıyla işinizi analiz ederek büyütelim.

Bonus Medya gibi Google İş Ortakları ile çalışmak sizlerin yapmanız gereken ilk seçim olmalıdır.

Google Partners Rozeti

Google’ın Analytics konusunda uzmanlaşmış bir şirket olduğumuzu gösterir. Google’ın en iyi uygulamalarını kullanarak müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyoruz.google_partners_logo

Web Sitenizi Hemen Analiz Etmemizi İster Misiniz?

Var plan web sitenizin analizlerini yaparak çalışmalarınızın ne kadar doğru ve nasıl iyileştirme yapılabilir kontrol edelim. 

Doğru müşteriye ulaşıp ulaşmadığınızı tabi bütçenizin doğruluğunu inceleyelim. 

Trafiğinizin analizleri sonuçunda yönlendirmeleriz ile dönüşümlerinizi %25 arttırın. 

 

Şimdi Başlayın

Telefon desteği : (0212) 246 6453 


Neden Google Analytics?

SEO çalışmalarınızı daha etkili hale getirin

Sitenize ziyaretçi çeker. Google Analytics ile, ziyaretçi davranışlarını Google, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarındaki SEM kampanyalarınıza bağlayarak, daha isabetli teklif ve anahtar kelime seçimleri yapabilirsiniz.

Mobil kampanyalara hak ettikleri ilgiyi gösterin

Mobil reklamlar yayınlıyor veya mobil uygulamalar kullanıyorsanız, performansla ilgili bilgi edinmek istersiniz. Mobil reklam yerleşimleri farklı bir ziyaretçi türünü çeker ve Google Analytics, size bu ziyaretçilerin nasıl davrandığını gösterir.

Reklam kampanyalarınızın Dönüşümlerini nasıl çalıştığını görün

Birden çok dijital kanalda (SEM, Görüntülü Reklam Ağı, sosyal medya, satış ortakları vb.) reklam yayınlıyorsanız, her bir kanalın hangi rolü oynadığını öğrenmek ve müşteriler ile dönüşümleri artırmak üzere birlikte nasıl çalıştıklarını anlamak önemlidir.

Kampanya'da işe yarayıp yaramadığıyla ilgili bilgiler sunar

Hangi pazarlama faaliyetlerinin gerçekten yararlı sonuçlar sağladığını görmek için tüm kanallardaki kampanyaları ölçün. Raporları kanala göre bölümlere ayrılmış olarak görüntüleyin ve kampanya başlangıcından yalnızca birkaç dakika sonra hesabınızda gerçek zamanlı verileri görün.


Sosyal Medya Çalışmalarını Yakından Takip Edebiliriz

Sosyal Medya Raporları

Giderek büyüyen bir sosyal medya devrimi yaşıyoruz. Sosyal medyayı ölçüyor musunuz? Sosyal medya raporları, sosyal medyanın işletme hedefleriniz ve dönüşümleriniz üzerindeki etkisini ölçmenize yardımcı olur. Entegre İnternet ve sosyal medya verileri, içeriğinize ve topluluğa ilişkin bütünsel bir görünüm sağlar.

Ziyaretçilerinizin neleri, nerede paylaştığını keşfedin

Google +1 ve diğer sosyal paylaşım özellikleri, ziyaretçilerin içeriğinizi arkadaşlarıyla paylaşarak iletmesi için kolay bir yöntem sağlar. Sosyal Medya Eklentileri raporu, sitenizde en sık hangi makalelerin paylaşıldığını ve bunları paylaşmak için hangi sosyal medya düğmelerinin tıklandığını (örneğin, Google "+1" veya Facebook Beğen) gösterir.


Dönüşüm Seti

Google Analytics Dönüşüm Seti ile, sayfa görüntüleme ve ziyaretçi sayısı bilgilerinin ötesine geçebilirsiniz.

Tüm dijital pazarlama kanallarınızın sitenize ziyaretçi çekmek üzere birlikte nasıl çalıştığını görün.

Satışları, indirmeleri, video oynatmaları ve sizin için önemli olan diğer işlemleri ölçün. Bazı ziyaretçiler sizden ürün veya hizmet satın alırken diğerlerinin neden almadığını öğrenin.

Böylece, işletme hedeflerinize ulaşmak üzere sitenizde ve pazarlama programlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.


Kontrol her zaman sizde

İstediğiniz Süre Kadar Sözleşme İmkanı

Ek ücret ödemeden, istediğiniz zaman çalışmalarınızı ayarlamalar yapabilir, çalışmanızı duraklatabilir veya sonlandırabilirsiniz.

Şeffaf raporlama

Web sitesi ziyaretleri, mağaza ziyaretleri, İnternet'ten satışlar, telefonla yapılan sorgular veya bültene kaydolmalar gibi konuların tümünde, izleme araçları haftalık ve aylık olarak sizlerle paylaşılır.


Müşteri Yorumları


Google Analytics Referansları